Ozon Tedavisi Resimleri

Yukarıdaki resimde bir trafik kazası sonucunda bacakta gelişen enfekte bacak yarasını görüyorsunuz. 1. resim ozon tedavisine başlanmadan önceki halini ve takip eden 2 ve 3. resimlerde ozon tedavisi süresince iyileşmeyi ve 4. resimde ozon tedavisi sonucundaki halini görebilirsiniz.
Yukarıdaki resimde bir şeker hastasındaki ayak yaralarını görüyorsunuz. 1. resim ozon tedavisine başlanmadan önceki halini ve takip eden 2 ve 3. resimlerde ozon tedavisi süresince iyileşmeyi ve 4. resimde ozon tedavisi sonucundaki halini görebilirsiniz.
Yukarıdaki resimde de bir şeker hastasının ayak yaralarını görüyorsunuz. 1. resim ozon tedavisine başlanmadan önceki halini ve takip eden 2 ve 3. resimlerde ozon tedavisi süresince iyileşmeyi ve 4. resimde ozon tedavisi sonucundaki halini görebilirsiniz.
Yukarıdaki resimde bir sedef hastasında sedeften kaynaklanan bacaklardaki cilt bozukluklarını görüyorsunuz. 1. resim ozon tedavisine başlanmadan önceki halini ve takip eden 2. resimde ozon tedavisi sonucundaki halini görebilirsiniz.
Yukarıdaki resimde bir sedef hastasında sedeften kaynaklanan kollarındaki deri hasarını görüyorsunuz. 1. resim ozon tedavisine başlanmadan önceki halini ve takip eden 2. resimde ozon tedavisi sonucundaki halini görebilirsiniz.
Yukarıdaki resimde bir zona hastasındaki deri lezonlarını görüyorsunuz. 1. resim ozon tedavisine başlanmadan önceki halini ve takip eden 2. resimde ozon tedavisi süresince iyileşmeyi ve 3. resimde ozon tedavisi sonucundaki iyileşmeyi görebilirsiniz.
Yukarıdaki resimde bir hastanın bacağındaki trofik ülserin 1. resimde ozon tedavisine başlanmadan önceki halini ve takip eden 2. resimde ozon tedavisi sonucundaki iyileşmeyi görebilirsiniz.
Yukarıdaki resimde daha önce şeker hastalığı ve damar tıkanıklığı nedeniyle bacağına ampütasyon (kesilen) uygulanan bir hastanın güdük yerinde kapanmama ve doku nekrozunun 1. resimde ozon tedavisine başlanmadan önceki halini ve takip eden 2. resimde ozon tedavisi sonucundaki iyileşmeyi görebilirsiniz.
Yukarıdaki resimde elinde kimyasal madde yanığı oluşan bir hastanın 1. resimde ozon tedavisine başlanmadan önceki halini ve takip eden 2, 3. resimlerde ozon tedavisi sürecindeki iyileşmeyi ve 4. resimde ozon tedavisi sonucundaki halini görebilirsiniz.
Yukarıdaki resimde ayağındaki gangren nedeniyle diz altı düzeyinden ayağının amputasyonuna (kesilmesine) karar verilen hasta şansını ozon tedavisi ile denemek istemiştir. 1. resimde ozon tedavisine başlanmadan önceki halini ve 2. resimde ise ozon tedavisi sonucundaki iyileşmeyi görebilirsiniz.
Yukarıdaki resimde bacaklarında neurodermatitis oluşmuş bir hastanın 1. resimde ozon tedavisine başlanmadan önceki halini ve 2. resimde ozon tedavisi sonucundaki halini görebilirsiniz.
Yukarıdaki resimde ayaklarında dolaşım bozukluğuna bağlı yaralar oluşan oluşmuş bir hastanın 1. resimde ozon tedavisine başlanmadan önceki halini ve 2. resimde ozon tedavisi sonucundaki halini görebilirsiniz.
Yukarıdaki resimde yüzünde çok sayıda akne oluşmuş bir hastanın 1. resimde ozon tedavisine başlanmadan önceki halini ve 2. resimde ozon tedavisi sonucundaki halini görebilirsiniz.
Yukarıdaki resimde saçlı deride cilt hasarı gelişen bir hastanın 1. resimde ozon tedavisine başlanmadan önceki halini ve 2. resimde ozon tedavisi sonucundaki halini görebilirsiniz.

Dr.Ruhi Çakır
Dr.Ruhi Çakır
Eser-Medikal Sağlık Hizmetleri Tic.Lt.Şti.
 
Barbaros Mah. Mor Sümbül sk. No : 5/A D:85
Ataşehir/İSTANBUL
Tel : 0216 368 16 45 - 368 28 47
Fax : 0216 369 47 27
www.ozonmarketi.com

2006 MEDIOZON - HER HAKKI SAKLIDIR
Tüm hakları saklıdır. Görseller, yazılar, izinsiz şekilde kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.